راهکارهای عملیاتی پدر علم بازاریابی نوین ایران

به گزارش تجارت‌نیوز و به نقل از روابط عمومی مرکز سمینارهای کسب‌وکار ماهان، دکتر احمد روستا، پدر بازاریابی نوین ایران به عنوان یکی از برترین اساتید سخنران، راهکارهای عملیاتی خود را در اجلاس جامع مدیران عامل، ارشد و صاحبان کسب‌وکار بیان خواهد کرد.

در این راستا دکتر روستا در خصوص اجلاس اعلام کرد: «یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های همه شرکت‌ها و انسان‌ها در آینده، توجه و جذب مخاطبان مرتبط با کار خود است و اجلاس جامع مدیران عامل، ارشد و صاحبان کسب‌وکار درصدد است تا راهکارهای نوینی را در همین زمینه به علاقه‌مندان این زمینه ارائه نماید.»

بازاریابی نوین

بازاریابی نوین

دکتر روستا افزود: «یکی از عناوین سخنرانی در این اجلاس بازاریابی معکوس است. بازاریابی معکوس تلفیقی است از بازاریابی کششی، انگیزشی و گزینشی. این نحوه بازاریابی کمک خواهد کرد تا خریداران در جستجوی شرکت‌ها و برندها باشند و بتوانند با اختیار و آزادی آن‌چه را که می‌خواهند انتخاب نمایند.

موضوعاتی که در این سخنرانی ارائه خواهد شد، قبل از هر چیز ارکان بازاریابی معکوس و در ادامه آن انواع جذابیت‌های رقابتی که به هفت نوع تقسیم می‌شوند، خواهد بود. اشاره به این موضوع که این شرکت‌ها و مدیرها چگونه می‌توانند از این جذابیت‌ها برای بازاریابی معکوس استفاده کنند نیز از جمله موضوعات پیرامون بازاریابی معکوس خواهد بود.»

وی بیان کرد: «تمامی افرادی که برای آینده خود ارزش و اهمیت قائل هستند، حضور در این اجلاس را جدی خواهند گرفت و مطمئن باشند با توجه به عنوانی که این اجلاس در راستای نوآوری و بازآرایی دارد، قطعا با رویکردها، راهبردها و راهکارهای جدیدی آشنا خواهند شد که تاثیر آن را به وضوح در حوزه کسب‌وکار و مدیریت خود خواهند دید.»

بازاریابی نوین

بازاریابی نوین

اجلاس جامع مدیران عامل، ارشد و صاحبان کسب‌وکار در تاریخ ۹ اسفند ماه سال جاری در سالن اجلاس سران به میزبانی موسسه ماهان برگزار خواهد شد.

منبع

Author: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *