پیام یک مقام دولتی برای صادرکنندگان

به گزارش تجارت‌نیوز، پس به تعویق افتادن برگزاری مراسم روز ملی صادرات،حمید زادبوم، معاون وزیر صمت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران در پیامی این روز را به صادرکنندگان تبریک گفت. متن پیام این مقام دولت به شرح زیر است:

روز ملی صادرات روز قدرشناسی و ارج نهادن به صادرات و همه صادر کنندگان است. صادرکنندگانی که در قامت رزمندگان جنگ اقتصادی این بار در میدان جنگ تحریمی از کیان اسلامى شان دفاع می‌کنند و با درایت و رشادت خود دنیا را متحیر کرده اند.

من به نمایندگی از سازمان توسعه تجارت ایران بر خود واجب می دانم از همه صادرکنندگان و دست اندر کاران حوزه تجارت خارجی که امروز هدف ناجوانمردانه ترین ترفندهای تحریمی دنیای پوشالی غرب قرار گرفته اند تشکر کرده و بار دیگر بخاطر همدلی و همراهی ایشان برای گذر از گردنه‌های خطیر ساخته دشمنان، سپاس خود را ابراز دارم.

برگزاری روز ملی صادرات ۱۳۹۸ با شعار “رونق تولید صادراتی، شکوفایی اقتصادی،” قدردانی از جهادگران عرصه نبرد اقتصادی و قهرمانان اقتصاد ملی است که با روش های نوین بازاریابی، صادرات کالا و خدمات باکیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی و رعایت ذائقه بازارهای هدف، به عنوان صادرکنندگان ممتاز و نمونه کشور شایسته تقدیر هستند.

صادرکنندگان افتخار آفرین کشور ، تمامی امکانات و مساعی خود را در جهت توسعه صادرات غیر نفتی به خدمت گرفته اند تا با بهره گیری از ظرفیت های لجستیکی، فنی، مالی و علمی موجود در کشور در راستاى گامهای دولت برای تسهیل فرآیندهای صادراتی و با توجه به لزوم افزایش مشارکت بخش خصوصی و جامعه علمی کشور در تدوین راهبردهای صادراتی، آثار و تبعات منفی هر تصمیم و سیاستی در حوزه تجارت خارجی کشور را به حداقل ممکن تنزل دهند.

بار دیگر مؤکداً بر خود لازم می‌دانم به نمایندگی از سوی تمامی دست اندرکاران تجارت خارجی کشور مراتب تشکر و قدرشناسی خود را از تلاش ارزشمند پرچمداران افتخارآفرین در عرصه صادرات کشور ابراز داشته و توفیق روز افزون آنها را در اعتلای نام و نشان ایرانی اسلامى در اقصی نقاط جهان مسألت نمایم.

منبع

Author: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *