فروش بلیت لندن با وجود لغو پرواز!

به گزارش تجارت‌نیوز، دوشنبه گذشته شهرام آدم نژاد، معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که با توجه به شرایط پیش آمده جدید در ابتلا به بیماری کووید- ۱۹ در انگلستان به تشخیص وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با هدف جلوگیری از انتقال بیماری و تلاش برای حفظ سلامت مردم پروازهای بین تهران و مقاصد کشور انگلستان به مدت دو هفته تعلیق می‌شود.

در ادامه دیگر مسئولان وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری از لغو این پروازها خبر دادند و خبرهایی درباره برقراری این پرواز را تکذیب و اعلام کردند هیچ گونه پروازی از سوی ایرلاین‌های داخلی و خارجی به مقصد انگلستان و بالعکس انجام نمی‌شود.

البته در همین ایام بسیاری از کشورهای جهان به ویژه اروپایی‌ها پروازهای خود را با انگلستان قطع کردند در ایران هم همین رویه در پیش گرفته شد اما متفاوت و با کمی اغماض! چرا که به نظر می‌رسد لغو این پروازها تنها برای شرکت‌های هواپیمایی داخلی است و بسیاری از ایرلاین‌های خارجی از هم اکنون پروازهای خود را در مسیر تهران- لندن برای هفته آینده برنامه ریزی کردند و آژانس‌های هواپیمایی نیز اقدام به فروش بلیت‌های آن‌ها با قیمت‌های بالا می‌کنند. به عنوان مثال پروازهای تهران-لندن دریکشنبه و سه شنبه هفته آتی توسط پنج ایرلاین خارجی انجام خواهد شد که البته همه ان‌ها چند ساعتی را در فرودگاهی دیگر مانند استانبول توقف دارند.

جالب‌تر اینکه قیمت بلیت این پروازهای دوطرفه از ۱۴ میلیون تومان تا ۸۲ میلیون تومان متفاوت است.

با وجود تکذیب انجام پرواز بین ایران و انگلیس از سوی تورج دهقان زنگنه، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری- مشخص نیست مجوز انجام این پروازها با وجود هشدارهای وزیر بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی چگونه و از سوی کدام مرجع صادر شده است.

منبع: ایسنا

منبع

Author: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *