وضعیت آموزش آی‌تی رنگارنگ می‌شود

ترکیب دوره‌های ویدئویی ضبط شده و آنلاین و همچنین امکان استفاده از لابراتورها که نقش مهمی در آموزش آی‌تی و مهارت افزایی بر عهده دارد و همچنین استفاده از منتورهای تخصصی، از مواردی است که دوره‌های این استارتاپ را متمایز می‌کند.

مهرداد توکلی بنیانگذار استارتاپ ابرکلاس، این استارتاپ، در توضیح خدمات استارتاپ خود گفت: همیشه در آموزش حضوری، مشکلاتی وجود داشت. این بود که ما آموزش‌های خود را به صورت ویدئویی و آنلاین ارائه می‌دهیم. چالش شبکه‌سازی و ارتباط با اساتید را هم به واسطه منتورهای تخصصی هر دوره پوشش دادیم که این ارتباط را حفظ کنیم. البته برای آموزش آی‌تی، لابراتوار هم در اختیار دانشجویان دوره‌ها قرار می‌دهیم.

وی هدف از راه‌اندازی ابرکلاس را، انتقال مهارت‌های آی‌تی ای دانست که افراد نمی‌توانند تنها در دانشگاه آن را کسب کنند و با توجه به وضعیت بازارکار وجود افراد متخصص با مهارت‌های عملی بسیار ارزشمند است.

توکلی ضمن اشاره به وضعیت مهاجرت متخصصین آی‌تی افزود: بازار آی‌تی به متخصصین نیاز دارد، یکی از اقشاری که بازار مهاجرتشان داغ شده، همین مهندسین هستند. در ابرکلاس سعی داریم تا افراد متخصص را پرورش دهیم و به واسطه ارتباطاتی که در این بازار داریم، بعد از کسب مهارت و توانایی دانشجویان به بازارکار هم معرفی خواهیم کرد.

ابرکلاس قصد دارد کمپینی با عنوان «تابستان رنگارنگ» برگزار کند که طی این کمپین در دو هفته دوره‌های خود را معرفی کند و تخفیفات مختلفی را هم به همراه هدایای ویژه ارائه دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از این کمپین به این لینک زیر مراجعه کنید.

منبع

Author: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *