توانایی عبور از شرایط سخت امروز را داریم

به گزارش تجارت‌نیوز، رضا رحمانی، وزیر صمت در گردهمایی روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت کشور گفت: حتی اگر شرایط سخت تر از این نیز شود، باز امکانات و ظرفیت‎‌های لازم را برای عبور از موقعیت حاضر را داریم، مهم اعتقاد و باورمندی ماست و باید به این باور برسیم که ما می‌توانیم.

وی افزود: عملکرد مجموعه مدیران وزارت صمت در حوزه ستادی و استان‌های سراسر کشور در این شرایط سخت، قابل تقدیر است.

رحمانی خاطرنشان کرد: امروز پست، مقام و حقوق اولویت نخست مدیران ما در حوزه صنعت، معدن و تجارت نیست، کار و مسئولیت ما در این شرایط از جهات مختلف دارای اهمیت ویژه‌ای است.

وزیر صمت تصریح کرد: عموم کارشناسان خبره در حوزه صنعت، معدن و تجارت برنامه‌هایی که از ابتدای امسال شروع کردیم را تایید کردند و خوشبختانه اهداف این برنامه خوب جلو می‌رود.

رحمانی گفت: ظرفیت‌های فعال شده ای داریم که باید بیش از این تقویت شوند، شرایط برای کار کردن و رشد و پیشرفت هر چه بیشتر مناسب است.

ضرورت ارزیابی دقیق از شرایط تولید، توزیع و تامین مایحتاج مردم

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مرور برنامه‌ها در روزهای پایانی سال از لحاظ تامین و توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج مردم، تنظیم بازار، حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال و سایر برنامه ها از جمله برنامه های اساسی این گردهمایی است.

رحمانی افزود: هماهنگی مسایل سازمانهای صمت استانها در سطح کلان و وزارتخانه در این گردهمایی باید انجام شود.

وی با یادآوری شهادت سردار قاسم سلیمانی اضافه کرد: همانگونه که این شهید بزرگوار خود را وقف اسلام، نظام و میهن مان کرده بود، هر یک از ما مسئولین نیز مکلفیم برای اعتلای کشور این رویکرد را مورد توجه جدی خود قرار دهیم.

رحمانی ادامه داد: به هر کسی که در این شرایط خطیر مسئولیت پذیرفته و صادقانه خدمت می کند، باید تبریک گفت.

وزیر صمت تصریح کرد: امروز شما مسئولین در خط مقدم جبهه و جنگ اقتصادی هستید، همگرایی و اتحاد باید ایجاد بشود، انسجام خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت ضروری است.

براساس گزارش شاتا، رحمانی گفت: وزارت صمت در حل بسیاری از مشکلات کشور می‌تواند موثر واقع شود و باید وقت بگذاریم و تدبیر کنیم و این یک فرصت است.

رحمانی خاطرنشان کرد: این گردهمایی باید نقطه عطفی در پیشبرد برنامه های این وزارتخانه شود چرا که تاریخ در آینده درباره مسئولیت امروز ما قضاوت خواهد کرد، تا روزی که می‌توانیم باید تلاش کنیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: بعد از اتفاقات اخیر باید ارزیابی کاملی از حوزه های تولید، توزیع و تامین مایحتاج عمومی مردم و تامین مواد اولیه داشته باشیم.

رحمانی افزود: تولیدکنندگان با روحیه، نشاط، انگیزه و امیدواری فعالیت می کنند و به حول و قوه الهی وضعیت بهتر هم می شود.

منبع

Author: admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *